Získejte snadněji nové pracovníky z Mongolska

13.10.2018

Kontaktujte nás

Napište nám

Ozveme se Vám zpět

Firmy mohou mnohem snadněji zaměstnat pracovníky z Mongolska díky vládnímu projektu Režim Ostatní země/Mongolsko, který se spustil od 1.5.2018.

Projekt Režim Mongolsko - co to znamená?

V případě, že patříte mezi firmy podnikající v potravinářském průmyslu, určitě byste neměli váhat nad pracovníky z Mongolska. Pro Mongolce je naprosto přirozené zpracovávat a vykosťovat maso bez toho, abyste je museli zaučovat. Pokud jim dáte nůž do ruky, při prvním pohledu zjistíte, že ho nedrží poprvé v ruce. režim mongolskoNa českém trhu práce chybí aktuálně přes 1 000 pracovníků z potravinářského průmyslu. A i když firmy stále více prahnout pro Ukrajincích, tak je Mongolové jsou stále málo využívání, a to i přes to, že Vláda spustila pro tuto zemi projekt Režim Ostatní země/ Mongolsko.

IRS CZECH Vám zajistí pracovníky a jejich pracovníky do 90dní rovnou na zaměstnaneckou kartu Ve srovnání s Ukrajinou trvá vyřízení zaměstnanecké karty aktuálně  4-5 měsíců. Mongolci jsou stálí pracovníci a určitě zaměstnavatel nemusí mít strach, že by jim po pár měsících utekli.

V Mongolsku moc kvalifikované pracovník nenajdete, ovšem hodí se mimo potravinářského průmyslu do jakékoliv výroby, skladů, i jako montážní dělníci.

IRS CZECH Vám pomůže jak se zajištěním pracovníků z Mongolska, tak i s vyřízením zaměstnanecké karty a relokací do ČR, zkoordinujeme prvotní dny v ČR, zajistíme doprovod na MVČR, bankovní účty a mnoho dalšího.    

Máte zájem o nové pracovníky z Mongolska?

Zajistíme vše potřebné.

Kontaktujte nás.